رنگ دکوراتیو پارسه - رنگ مولتی کالر
رنگ دکوراتیو - رنگ دکوراتیو راتا
رنگ ساختمان - رنگ ساختمانی

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ ساختمانیو نقاشی ساختمان از صنایع رنگ و رزین پارسه بخواهید

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو و بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ جدید ساختمان رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند. رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک ، رنگ مولتی کالر، رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ دکوراتیو می پردازد. در پایین برخی از خدمات صنایع رنگ و رزین پارسه پرداخته شده است.

رنگ مولتی کالر پارسه

رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک آبی،سبز،صورتی و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند.که در یک بار اجرا ، جلوه هایی بی نظیر از یک ایده را شبیه سازی میکند. رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است یک مرحله ای که فقط با پیستوله اجرا می شود و نیاز به تکرار چند لایه رنگ ندارد. (one coat)

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو پارسه پدیده ای جدید در عرصه رنگ های دکوراتیو ساختمانی است. رنگ دکوراتیو ساختمان رنگ دکوراتیو راتا بوسیله خمیر رنگ آب پایه پارسه به فام های گوناگون تبدیل میشود. مواد ویژه ای در رنگ راتا استفاده شده است که، توانایی اجرای آنرا در ضخامت های زیاد امکانپذیر کرده بدون اینکه پوسته گشته و ترک خوردگی داشته باشد و در عین حال نور را هم از خود عبور میدهد.

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی جدید رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک نقاشی ساختمان رنگ نیمه مات آپادانا محصولی از صنایع رنگ و رزین پارسه است و در سطوح داخلی ساختمان مصرف می شود و بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشند. جهت آماده سازی سطوح، برای اجرای لایه های بعدی مانند رنگ های مولتی کالر، رنگ های روغنی، رنگ های آکریلیکی براق، نیمه براق، مات و... استفاده می شود. رنگ ساختمان جدید سایه روشن ، رنگی است غلیظ و آب پایه ، آماده مصرف که پس از اجرا جلوه های جذاب و بافت دار سایه روشن صدفی را خلق میکند.و برای سطوح داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

معرفی خمیر رنگ پارسه و مادر رنگ پارسه

✅پرسش :فرق خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه با مادر رنگ در چیست؟

پاسخ : مادر رنگ دارای ترکیبات رزینی است و پس از خشک شدن قابل شستشو میشوند ولی قدرت رنگدهی آنها کم است .خمیر پیگمنت ها برخلاف مادر رنگ ها پس از خشک شدن قابل شستشو نمیشوند ولی قدرت رنگ دهی بسیار بالایی دارند.

✅پرسش : آیا خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه قابل امتزاج با همدیگر هستند؟

پاسخ : بله، کلیه خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه قابلیت مخلوط شدن با همدیگر را دارند.

 

✅پرسش : آیا خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه قابل امتزاج با رنگ های روغنی هستند؟

پاسخ : خیر، معمولا محصولات چندکاره (هم آب پایه، هم روغن پایه) برای موارد خاص نمی توانند عملکردهای عالی وقابل قبول داشته باشند. و نمی توانند تخصصی مورد استفاده قرار گیرند.

 

✅پرسش : آیا پارسه خمیر رنگ های تخصصی جهت مصارف خاص تولید کرده است؟

پاسخ  : بله، خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه فقط جهت محصولات آب پایه طراحی شده اند.

 
✅پرسش : آیا قبل از مصرف باید خمیر رنگ (پیگمنت) پارسه را هم بزنیم؟

پاسخ : بله،ضمنا" مقدار کمی آب به آن اضافه کرده و هم بزنید.